Магазин (компанія) «Ваш Цирюльник» займається обслуговуванням салонів краси, а також продажем перукарського та манікюрного інструменту, обладнання, аксесуарів та професійної косметики для волосся. Компанія є офіційним представником (дистриб’ютором) таких торгових марок, як PNB, Naomi, Jerden Proff, Profi Style, Indola, T-LAB, BBcos. Всі товари, представлені в магазині, мають необхідні сертифікати відповідності та володіють високими технічними характеристиками. Ми працюємо вже протягом 12-ти років, за цей час зарекомендували себе як пунктуальними і компетентними у своїй справі. Працюємо сумлінно, в обумовлені строки відправляємо товари.

Всім потрібно одне, хороші і якісні матеріали для роботи з клієнтами, так як ваша запорука успіху це якісна робота. Ми вам в цьому допоможемо!

Інтернет магазин дає можливість своїм клієнтам вибрати товар і отримати його будь-яким зручним способом. Для тих, хто не звик вибирати товари в Інтернеті, або просто бажає забрати покупки самостійно, у нас існує реальний магазин, який можна відвідати згідно графіка роботи.

Магазин «Ваш Цирюльник» знаходиться в місті Луцьку, за такими адресами:

·        вул. Кравчука, 46Д 

тел.: 068-82-41-616, 050-88-48-677

§       вул. Винниченка, 4 ТЦ «Буратіно» (1 поверх)

тел.: 067-258-39-48, 066-715-77-18


Ми в свою чергу гарантуємо оригінальність продуктів на 100%, доступні ціни, швидку доставку, висока якість обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Приємних покупок!

 

ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) споживачами (покупцями):

v косметичні вироби.

v товари в аерозольній упаковці.