Депіляція і боді-арт процедури в косметологічній  галузі відомі давно. Обидві роблять людське тіло більш досконалим, цікавим, бездоганним. Їх схожість визначається тим,що і депіляція і боді-арт проводяться на поверхні шкіри.

Депіляція - це одна із форм видалення волосся з поверхні шкіри. Найпоширенішою формою депіляції є бриття.Більш складнішою є процедура хімічної депіляції для якої випускаються сотні різних кремів, аерозолів,мазей та інших косметологічних засобів.

На відміні від депіляції боді-арт відносять до мистецтва, це швидше самовираження індивідуальності.  В перекладі з оригіналу ця форма так і називається “мистецтво  тіла”. Деякі його форми  нам добре відомі, зокрема тату, пірсінг.

В наші дні він продовжує розвиватись і шокувати своїми новими напрямками 3d боді-арт, флюоресцентний, віртуальний. Боді-арт використовують у всіх візуальних видах мистецтва, на показах мод, в різних стилях фотографії, просто на вечірках.

Найбільшою популярністю у нас користується один із напрямків боді-арта бодіпейтінг - мистецтво малюнку на тілі. На відміну від тату воно є тимчасовим, так як краска наноситься лише на верхній шар шкіри.