Магазин (компанія) «Ваш Цирюльник» займається обслуговуванням салонів краси, а також продажем перукарського та манікюрного інструменту, обладнання, аксесуарів та професійної косметики для волосся. Компанія є офіційним представником (дистриб’ютором) таких торгових марок, як PNB, Naomi, Jerden Proff, Indola, T-LAB, PLCosmetic, BBcos, LVTD, JOIA Vegan, ELINOR, Geneza. Всі товари, представлені в магазині, мають необхідні сертифікати відповідності та володіють високими технічними характеристиками. Ми працюємо вже протягом 20-ти років, за цей час зарекомендували себе як пунктуальними і компетентними у своїй справі. Працюємо сумлінно, в обумовлені строки відправляємо товари.

Всім потрібно одне, хороші і якісні матеріали для роботи з клієнтами, так як ваша запорука успіху це якісна робота. Ми вам в цьому допоможемо!

Інтернет магазин дає можливість своїм клієнтам вибрати товар і отримати його будь-яким зручним способом. Для тих, хто не звик вибирати товари в Інтернеті, або просто бажає забрати покупки самостійно, у нас існує реальний магазин, який можна відвідати згідно графіка роботи.

Магазин «Ваш Цирюльник» знаходиться за такими адресами:

м. Ковель

вул. Лесі Українки, 11а ТЦ «Акцент» (1 поверх)

тел.: 096-517-10-45, 073-517-10-45

м. Луцьк

вул. Винниченка, 4 ТЦ «Буратіно» (1 поверх)

тел.: 067-258-39-48, 066-715-77-18

м. Луцьк

вул. Соборності, 11л ТЦ «Гостинець» (2 поверх, бутік 7а)

тел.: 067-361-48-45


Ми в свою чергу гарантуємо оригінальність продуктів на 100%, доступні ціни, швидку доставку, висока якість обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Приємних покупок!

 

ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) споживачами (покупцями):

v косметичні вироби.

v товари в аерозольній упаковці.